Kryefaqja / HISTORI / Enciklopedia gjermane: Trojet etnike shqiptare 91.400 km2

Enciklopedia gjermane: Trojet etnike shqiptare 91.400 km2

(Enciklopedi gjermane 1844-1872-Territoret e banuara me shqiptarë 91.400 km2)./Shqipëria e Bashkuar.AL

Rreth Shqipëria e Bashkuar.AL

Check Also

Si dontë të ndryshonte Kuvendi flamurin kombëtar (dhe ndërhyrja e Kristo Frashërit për të ndalur këtë marrëzi)

Pas rënies së komunizmit, me ndryshimet e shumta, në fillim të viteve ’90 u kërkua …

Një koment

  1. Mire mbreme !deshiroj te blej Enciklopedin Gjermane !Piattaforma per Shqiperi te bashkuar!