Kryefaqja / LAJME / MIRDITË: I VENDOS DJALIT EMRIN AUTOCHTHONOUS

MIRDITË: I VENDOS DJALIT EMRIN AUTOCHTHONOUS

9 Maj i vitit 2015 në Shqipëri solli në jetë një djalë me emrin Autochthonous. Sigurisht që emri Autochthonous lidhet përzemërsisht me ngjarjet e 14 Tetori 2014 në qiellin e Serbisë..
Një Mirditor, fëmijës së tij të tretë i vendos emrin e këtj Flamurit i cili u ngrit në mbrëmjen e 14 Tetorit 2014 në ndeshjen Serbi – Shqipëri.

Check Also

Deputetët e “Shqipërisë” përfaqësohen me simbolet terroriste të Vorio-Epirit në Amerikë

Ish-deputeti i LSI-së, Nikollaq Neranxi dhe ai i PBDNJ-së, Vangjel Dule dhe Dionis Fredi Beler …

Leave a Reply