Kryefaqja / LAJME / SPORT / Shqipëri – Spanjë, formacionet zyrtare

Shqipëri – Spanjë, formacionet zyrtare

Shqipëria sonte e pret në “Loro Boriçi” Spanjën, me të cilën luan nga ora 20:45.
Kuqezinjtë hyjnë në këtë takim pas dy fitoreve ndaj Maqedonisë dhe Lihtenshtajnit, dhe si lider i Grupit G.
Formacionet zyrtare janë këto:

Rreth Shqipëria e Bashkuar.AL

Check Also

Mashtrimi i Federatës së Kosovës, UEFA dhe FIFA nuk e ndalojn flamurin shqiptar

UEFA e FIFA nuk kanë dhënë asnjë urdhër që flamuri i Shqipërisë të mos jetë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *