Kryefaqja / OPINION / Ekziston një Trekëndësh Pushtetesh i cili është shumë i Errët!

Ekziston një Trekëndësh Pushtetesh i cili është shumë i Errët!

Ekziston një Trekëndësh Pushtetesh i cili është shumë i Errët, Konfuz dhe më Misterioz se sa Trekëndëshi i Bermudeve ,Drejtuesve të të cilëve po i’u përëndonë Dielli.Fundi i Perandorive Kriminale të tyre, do të thotë ” ÇLIRIM I ATDHEUT”!Neve Luftëtarët e UÇK-së ,të cilët luftuam në Lagjen e Trimave në Kumanove me 9-10 Maj, ishim të vetmit Trima që ngritëm Zërin dhe Pushkën për ta çliruar popullin nga skllavëria e këtyre Pushteteve Banditeske!

ATA të cilët sabotuan Iniciativen tonë Kombëtare ,që për qëllim kishte Bashkimin e Trojeve te Aneksuar Shqipetare,do të përfundojnë si Dyftyrsha Tradhetar!

Un dua te ju them:

Eshte nisur nje URAGAN drejte Kokave të këtij Trekëndëshi Pushtetesh,i cili do të shemb Piramidat e tyre Kriminale dhe do të fundos Pashalleqet tyre!

Seizmologët kan parashikuar Tërmete të fuqishme Politike në Tiranë,Shkup dhe Prishtinë !

Ju Pseudolider që penguat Iniciativen tonë të Shëndoshë Kombëtare,do të keni fundin e shemtuar.

Juve jeni Plehu i Kombit.

Juve jeni ata të cilët keni penguar Bashkimin e Shqipërisë!

Do te pendoheni sepse nuk do te keni vend në Tokën e Shqipërisë!

Amaneti i Bashkëluftëtarëve tanë do të jetësohet.

Lavdi Luftës dhe Heroizmit të Heronjve të Atdheut; 

  Begut & Mirsadit ,Xhaferit,Turgajt ,Arbenit,Fatlumit,Samidit,Valonit,Nysretit ,Hysenit.

 Zoti e Bekoftë UÇK-në,

Zoti e bekoftë Shqipërinë, 

Zoti i Bekoftë SHBA-të

Shkruan: Demë Shehu

Check Also

Greqia braktis në heshtje bisedimet me Shqipërinë, pritet vetoja greke në qershor

Nga Arben Llalla Në fund të muajt mars, Greqia braktisi në heshtje bisedimet me Shqipërinë …

Leave a Reply