Kryefaqja / OPINION / Demant ndaj akuzave për Komandant Sokolin dhe Demë Shehun!

Demant ndaj akuzave për Komandant Sokolin dhe Demë Shehun!

Ne nuk e kemi në plan,të mirremi me ata njerzë,që e kan shitur shpirtin te armiku,ne nuk kemi kohë dhe nuk shpenzojm energji, të mirremi me njerzitë,që trupin e kan në tokat Shqipëtare e kokën në Rusi,ne nuk mirremi me racë të perzime.Për fatin e keq,edhe disa Politikan Shqipëtar,që jan kapur nga këto sherbime sekrete,nga lobi Greko-Ruso-Sllavë,që për 16 vite,kan vra Shqipëtar, kan burgosur Shqipëtar,kan torturuar Shqipëtar,kan vjedhur taksat e qytetarëve Shqipëtar,kan ngrirë Buzëqeshjen e fëmijve Shqipëtar.

Karavani i Lirisë dhe Bashkimit Kombëtar,po ec ai nuk po ndalet,pseudo-patriotave,renegatëve,servilave dhe argatëve të dreqit,po ju shembet dheu nën këmb,po ju perendon Perandoria e Krimit njerëzor,politik,kombëtar e financiar, kësaj ”Cerna Ruka” e shqipëfolsave,me armiqët shekullor !

Karavanit të Lirisë dhe Bashkimit Kombëtar,i prinë Djemt ma të mir të Kombit,me UÇK-re të Riorganizuar apo Grupi i Kumanovës,në Lagjen e Trimave në Kumanovë,Dëshmoret dhe Herojt e Kombit nga Lagja e Trimave,i prinë edhe në Gjykatoren e Armikut në Shkup,me Himnin Kombëtar,me këngë për Shqipëri me Besa-Besë,këta jemi NE që Kombit,asnjëhere asgjë si kemi marr,e si kemi shkaktuar dame e tragjedi,jemi munduar të japim,aq sa kemi pasur mundësi, asgjë në krahasim me,Dëshmoret dhe Herojt e Kombit skemi bërë,vetëm ata e kan kryer Misionin.Neve na mbetet ta vazhdojm,në emër Të Kombit dhe me ndihmen e Zotit,me Besa-Besë do ta bëjm Shqipërinë një shtet me të gjitha Trojet Etnike !

Lavdi Dëshmorve të Kombit !

Poshtë Tradhëtaret dhe servilat !

Rrnoft Shqipëria !

Rrnofshin SHBA-të !

Autor:Agim Musliu

Check Also

Greqia braktis në heshtje bisedimet me Shqipërinë, pritet vetoja greke në qershor

Nga Arben Llalla Në fund të muajt mars, Greqia braktisi në heshtje bisedimet me Shqipërinë …

Leave a Reply