Kryefaqja / LAJME / LSHB rregullon flamujt kombëtar në Tiranë dhe Klinë

LSHB rregullon flamujt kombëtar në Tiranë dhe Klinë

Flamuri kombëtar i cili ishte vendosur me kokë poshtë në ndërtesen e Ministrisë së Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural të Republikës së Shqipërisë në Tiranë, sot u rregullua nga aktivistët e Lëvizjes për Shqipëri të Bashkuar.

Ndërsa, gjatë ditës së djeshme edhe në Klinë është rregulluar flamuri kombëtar tek varrezat e Dëshmorëve të Kombit, i cilo ditë më parë bëri lajm sepse ishte gjysëm i grisur.

Check Also

“Bravo Notis, arrite të bindësh një tufë alabakësh…”, gazetari shfryn ndaj koncertit të nazistit

Ardhja e këngëtarit nazist grek Notis Sfakianakis mbrëmjen e djeshme në Shqipëri dhe koncerti i …

Leave a Reply