Kryefaqja / LAJME / Shpallen Tradhtarë Të 80 Deputetët Që E Votuan Demarkacionin!

Shpallen Tradhtarë Të 80 Deputetët Që E Votuan Demarkacionin!

Vazhdon saga e demarkacionit. Të gjithë deputetët që e votuan shpallen tradhtarë. Ky duket të jetë mesazhi që po sillet më së shumti në rrjetin soacial Fb.

“Këta janë kriminelët dhe tradhtarët e kombit shqiptar të UDB-së dhe të BIK-ut”, shkruan në postimin në Fb që po bën xhiron virale, e shpërndarë së fundi nga Valdete Ahmeti.

“Ata që votuan për shitjen e 8200ha të tokës së Dardanisë:

Kadri Veseli

Nait Hasani

Fadil Beka

Daut Haradinaj

Enver Hoti

Mergim Lushtaku

Memli Krasniqi

Elmi Recica

Sala Berisha Shala

Teuta Haxhiu

Andin Hoti

Muharrem Nitaj

Fatmir Xhelili

Haxhi Shala

Bekim Haxhiu

Zafir Berisha

Milaim Zeka

Bilall Sherifi

Ganimete Musliu

Time Kadrijaj

Abdyl Salihu

Ahmet Isufi

Shkumbin Demalijaj

Gani Dreshaj

Xhavit Haliti

Nezir Cocaj

Bekë Berisha

Zenun Pajaziti

Hajdar Beqa

Blerim Kuci

Rasim Selmanaj

Evgjeni Thaci Dragusha

Blerta Deliu Kodra

Mexhide Mjaku Topalli

Flora Brovina

Luljeta Veselaj Gutaj

Albulena Balaj Halimaj

Safete Hadergjonaj

Xhevahire Izmaku

Donika Kadaj Bujupi

Avdullah Hoti

Vjosa Osmani Sadriu

Imet Rrahmani

Driton Selmanaj

Lumir Abdixhiku

Anton Quni

Mimoza Kusari Lila

Kujtim Shala

Ilir Deda

Labinot Tahiri

Lutfi Zharku

Arben Gashi

Ramiz Kelmendi

Teuta Rugova

Fidan Rekaliu

Arban Abrashi

Ismet Beqiri

Haxhi Avdyli

Korab Sejdiu

Valentina Bunjaku Rexhepi

Islam Pacolli

Lirije Kajtazi

Naser Rugova

Armend Zemaj

Naser Osmani

Hykmete Bajrami

Besa Gaxherri

Doruntinë Maloku Kastrati

Mirjeta Kalludra

Fikrim Damka

Mufera Srbica Sinik

Bahrim Shabani

Duda Balje

Adem Hodza

Etem Arifi

Danush Ademi

Slobodan Petrovic

Veton Berisha

Emilija Redzepi

Allbert Kinolli”

Check Also

Skandali i Ministrisë së Arsimit, nxënësit 11-vjeçarë shqiptarë pyeten nëse kanë bërë seks anal

Një studim kombëtar që synon të zbulojë më shumë mbi sjelljen shëndetësore të nxënësve shqiptarë …

Leave a Reply