Kryefaqja / LAJME / Koço Danaj sulmon Baton Haxhiun: Punon për shërbimet sekrete serbe. Do destabilizimin e Shqipërisë

Koço Danaj sulmon Baton Haxhiun: Punon për shërbimet sekrete serbe. Do destabilizimin e Shqipërisë

Kryetari i Listës për Shqipëri Natyrale, z. Koço Danaj, ka akuzuar fort analistin pranë Ramës, Baton Haxhiun se po kërkon destabilizimin e Shqipërisë.

Sipas Danajt, Haxhiu është i shërbimeve sekrete serbe dhe bashkëpunëtor i Stanishiçit. Për Danajn ai kërkon destabilizimin e Shqipërisë.

Check Also

“Top Channel” sjell për koncert në Tiranë, nazistin grek të ‘Agimit të Artë’

Nga Xhildinho Ozuni Pronarët e TV kombëtar ‘Top Channel’ duket se kohët e fundit, po …