Kryefaqja / Shqipëria e Bashkuar (page 20)

Shqipëria e Bashkuar

Babai i Almirit: Gjykata e v rau për së dyti Almirin

Babai i Almir Aliut, 4 vjeçarit që u përplas për vdekje nga Boban Iliq me makinë, e vlerëson vendimin e sotëm për dënimin e Iliqit me vetëm 6 vjet burg si një vrasje për së dyti, pasi nuk e ngopë etjen e tyre për drejtësi. Siç u tha Aliu mediave, …

Më shumë

Sheshi Skënderbej flet çamçe

Nga Shpëtim Idrizi Tani në Sheshin Skënderbej…75 vjet Genocid dhe spastrim Etnik! Nuk ka komunitet të vogël apo të madh, ka komunitet që mundet nga padrejtësia, harresa, koha, vitet e ky komunitet është i destinuar të pushojë së egzistuari të asimilohet. Ky nuk është rasti i shqiptarëve të Camërisë që ka …

Më shumë
Loading...