Kryefaqja / Shqipëria e Bashkuar.AL (page 10)

Shqipëria e Bashkuar.AL

Elvis Naçi fillon të qajë pas përfundimit të ligjeratës

Teologu Elvis Naçi, gjatë mbajtjes së një ligjerate për libratë e shenjtë që i ka dërguar Zoti te popujt e ndryshëm nuk përmbahet dhe fillon të qajë. Ai thotë gjatë ligjeratës se si Bibla dhe Kurani janë libra të dërguara nga Zoti dhe duhet të besojm në këto libra. Për …

Më shumë

Dorëzohet Mikic: Do ta respektoj vendimin jodemokratik të Haradinajt

 Ish-zëvendësministrja e Drejtësisë në Qeverinë e Kosovës, Vesna Mikic më në fund ka pranuar që të respektojë vendimet e kryeministrit Ramush Haradinaj, transmeton Gazeta Metro. Mikic e cila është liruar nga detyra gjatë ditës së hënë nga kryeministri Ramush Haradinaj, por ajo fillimisht kishte thënë se nuk do ta respektonte këtë …

Më shumë
Loading...