Kryefaqja / LAJME (page 270)

LAJME

Kjo është pija ‘magjike’ që ju heq kilet e tepërta

Të kesh një bark të rrafshtë dhe forma trupore ideale këkron padyshim shumë kohë në palestër, një regjim ushqimor shumë të rreptë dhe mbi të gjitha shumë përkushtim. Por, ndodh jo rrallë herë që edhe pse kaloni shumë orë në palestër, ju nuk arrini që të largoni kilogramët e tepërt …

Më shumë

Vaji i origanos, antibiotiku më i fuqishëm natyral

Shumë njerëz janë në kërkim të mënyrave natyrale të shërimi të problemeve të tyre shëndetësore dhe mënyra të tilla ekzistojnë, prandaj vetëm duhet ditur se cilat ndihmojnë më shumë, shkruan sot Gazeta “Zëri”.  Ne këtë tekst ne ju tregojmë se si me vajin e origanos së egër, mund të zgjidhni …

Më shumë
Loading...