Kryefaqja / LAJME (page 290)

LAJME

Si përfundoi në pranga Kelmend Balili?

Gazetari i A2, Jul Kasapi, raporton se burime jo zyrtare i kanë thënë se arrestimi i Kelmend Balilit është bërë pas negociatave. Mësohet se vetë drejtori i përgjithshëm i shtetit, Ardi Veliu ka bërë negociata me Balilin dhe më pas është bërë edhe ndalimi i tij. Policia ka bërë shoqërimin …

Më shumë
Loading...