Kryefaqja / LAJME (page 8)

LAJME

Shikoni momentin kur policia e Kosovës kthen mbrapsht serbët

Vendimi i Policia e Kosovës që autobusi me futbollistët e Crvena Zvezdës, të mos lejohet të futet në territorin e Kosovës ka bërë xhiron e internetit. Madje së fundmi edhe mediat serbe kanë publikuar një video ku shihet drejtori i përgjithshëm i Cervena Zvezdës, Zvezdan Terziq teksa kthehet mbrapsht në …

Më shumë

Zvezda e Delija kokulur e të skuqur kthehen për Beograd

Zvezda e Delija kokulur e të skuqur kthehen për Beograd! Drejtori i përgjithshëm i Cërvena Zvezdës në futboll, erdh me shumë krenari, duke e quajtur Kosovën provincë jugore e Serbisë dhe me mendjen e idiotit, se do ta luajë ndeshjen e Kupës së Serbisë në Kosovë! Zvezda kthehet kokulur së …

Më shumë

Lutfi Haziri: Partisë fituese i takon posti i kryeministrit!

Kryetari i Shtabit Zgjedhor të Lidhjes Demokratike të Kosvës Lutfi Haziri në RTV Dukagjini ka folur rreth rezultatit të zgjedhjeve të 6 tetorit, por edhe për mundësitë e një koalicioni të mundshëm qeverisës me LVV-në. Pavarësisht se pikërisht posti i kryeministrit ishte shkaku i mosbërjes koalicion parazgjedhor, Haziri thotë tani …

Më shumë
Loading...