Kryefaqja / THËNIE (page 9)

THËNIE

Thënie nga Petro Nini Luarasi

“Edhe Krishti në na thëntë Unë jam grek ,eni pas meje , Do ti themi : pa mblidh mentë, Se Shqiptari s vjen pas teje “… – Petro Nini Luarasi

Më shumë

10 thëniet nga personalitetet botëror që po i çmendin serbët

Në vitët e 90-ta filluan luftëratë në ish-Jugosllavi të nxitura nga politika shoveniste serbe, dhe gjatë këtyre luftërave u pa fytyra e vërtetë barbare e serbëve duke kryer krime të tmerrshme që nga Kroacia deri në Kosovë. FMimages iu sjellë 10 thëniët që nga Bill Clinton deri të Margaret Thatcher …

Më shumë
Loading...