Kryefaqja / LAJME / Protestë për rastin e Almir Aliut

Protestë për rastin e Almir Aliut

Sot në rrjetet sociale me të madhe është duke u shpërndarë thirrja për protesta për rastin e Almir Aliut, pas lirimit të terroristit sllavomaqedonas Boban Iliqit nga burgu.

Protesta paralajmërohet të mbahet ditën e mërkurë 21.03.2018.

Ende nuk dihet kush është organizatori dhe në sa ora do të mbahet protesta.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kryeministri kanadez: Rusia nuk është e mirëpritur në G7

Kanada nuk e mbështet kthimin e Rusisë në Samitin e G7, , të propozuar nga …

Leave a Reply

Loading...