Kryefaqja / LAJME / Jeta e shtrenjtë e djalit të Naim Tërnavës, kreut të BIK-ut

Jeta e shtrenjtë e djalit të Naim Tërnavës, kreut të BIK-ut

Naim Tërnava po kërkon edhe një mandat të ri ne kyre të BIK-ut. Ka shumë arsye për këtë, mbase njëra nga do është edhe luksi që Tërnava iu ka siguruar fëmijëve. Mjafton të shikosh jetën që bën djali i tij, Harisi.

Me vetura luksoze, zyre prej një “bossi”, dhe shfaqjet si një milioner i vërtetë, djali i Tërnavës është i rrallë për jetën që bën.

Harisi në Muajin e Ramazanit kishte nisur edhe një biznes të ri duke hapur një restorant të quajtur “Rajana”.

Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Shifra mjerimi! Shqiptarët paguhen 10 herë më pak sesa evropianë

Instituti i Statistikave INSTAT ka dalë në përfundimin që një orë pune në Shqipëri kushton …