Kryefaqja / LAJME / “Vendosja e luftëtarëve të vërtetë në listat e rrejshme u bë me qëllim”

“Vendosja e luftëtarëve të vërtetë në listat e rrejshme u bë me qëllim”

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, ka thënë se përfshirja e emrave të luftëtarëve të vërtetë në listat me emrat e të dyshuarve për veteranë të rremë është bërë me qëllim që të fshihen dhe të ruhen mashtruesit.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Dorëzohet Daçiq: KS i OKB s’mund të marrë vendim për Ushtrinë e Kosovës

Ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiq shprehu dyshimin e tij se KS i OKB-së do …

Loading...