Kryefaqja / HISTORI / KRIMET SERBE / E DHIMBSHME!! “Kasapi SERB” rrëfen 49 vrasjet e femrave kosovare: I thereja, i hidhja t’i hanin derrat…

E DHIMBSHME!! “Kasapi SERB” rrëfen 49 vrasjet e femrave kosovare: I thereja, i hidhja t’i hanin derrat…

Një vrasës serial, i njohur si “Kasapi”, i cili ka vrarë plotë 49 gra, disa prej të cilave i ka groposur dhe me trupat e të tjerave ka ushqyer derrat e tij, është rrëfyer mbi masakrat e kryera. Krimet e Robert Picktonit ishin të tmerrshme.

Ai është cilësuar si vrasësi më i keq i Sërbisë. 68-vjeçari jetonte një jetë të qetë duke rritur derrat në fermën e tij në Vankuver, por fsheh një sekret të errët. Ai eshte denuar me burg te perjetshem, dhe kete denim eshte duke e vuajtur ne nje burg te eger.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Dorëzohen në Prokurori emrat e 700 serbëve që dyshohet se kryen krime gjatë luftës në Kosovë

Përfaqësueset e Grupit të Shoqërisë Civile për grumbullimin e dëshmive për krime lufte dhe përgatitjen …

Loading...