Kryefaqja / LAJME / Tre serb rrahin shqiptarin në veri, i marrin edhe veturën. Qeveria dhe policia hesht

Tre serb rrahin shqiptarin në veri, i marrin edhe veturën. Qeveria dhe policia hesht

Një 28 vjeçar shqiptar me inicialet E.B, është rrahur mbrëmë nga tre persona me ç’rast ka pësuar lëndime dhe është trajtuar në spital, ndërsa sulmuesit ia kanë marr edhe veturën.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë pas mesnatës në veri të Mitrovicës.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kryeministri kanadez: Rusia nuk është e mirëpritur në G7

Kanada nuk e mbështet kthimin e Rusisë në Samitin e G7, , të propozuar nga …

Loading...