Kryefaqja / LAJME / SPORT / Edhe një medalje e argjendtë për Kosovën në Grand Slamin e Abu Dhabit

Edhe një medalje e argjendtë për Kosovën në Grand Slamin e Abu Dhabit

Akil Gjakova e ka mbyllur Grand Slamin e Abu Dhabit me medaljen e argjendtë.

Gjakova ka garuar në kategorinë deri në 73 kilogramë dhe është renditur i dyti, shkruan lajmi.net.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Distria Krasniqi fiton medaljen e bronztë në Grand Prixin e Hagës, mposht kinezen brenda 20 sekondave

Xhudistja jonë, Distria Krasniqi ka arritur të fitojë medaljen e bronztë me anë të repesazhit …

Loading...