Kryefaqja / LAJME / Terrorist grek u godit nga një plumb në kokë dhe një në gjoks

Terrorist grek u godit nga një plumb në kokë dhe një në gjoks

35 vjecari grek Kostandin Kaçifa, është vrarë sot nga forcat RENEA pasi nuk ka pranuar të dorëzohet dhe ka qëlluar me armë drejt tyre.

Ai është ekzekutuar me një plumb në kokë dhe 1 në gjoks para se të vritej Kaçifa ka bërtitur Rroftë Greqia, rroftë Helenizmi”.

Kaçifa i cili njihet si simpatizant i ‘Agimit të Artë’ në Greqi, ka qëlluar paraditen e sotme në drejtim të policisë shqiptare, ndërsa pasdite gjatë një shkëmbimi zjarri është vrarë nga forcat RENEA.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kurti i reagon Vuçiqit: Gjenocidi, varret masive dhe masakrat janë e vërteta e Serbisë

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti përmes një postimi në Tëitter ka reaguar ndaj deklaratave …

Loading...