Kryefaqja / LAJME / Vrasja e terroristit grek nga RENEA/ Hoxha: Herë tjetër ta marrin vesh, kush është zot shtëpie

Vrasja e terroristit grek nga RENEA/ Hoxha: Herë tjetër ta marrin vesh, kush është zot shtëpie

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar pas vrasjes së Kostandinos Kaçifas nga forcat RENEA.

Kujtojmë këtu, se 35 vjeçari grek u vra, pasi nuk pranoi të dorëzohej dhe hapi zjarr ndaj policisë.

Lidhur me këtë Hoxha në një postim në rrjetet sociale ka kujtuar se me datë 10 prill të vitit 1994 u vra oficeri Fatmir Shehu dhe ushtari Arsen Gjini, në repartin e kufitar të Peshkopisë, por këtë herë me vrasjen e Kaçifas më mirë të qajnë nënat tuaja se sa të veshin shami të zeza nënat tona.

Postimi i plotë

PUSHKA TOP DJEMTE e RENEA-a!!!!

Qe heren tjeter ta marrin vesh mire se kush eshte i zoti i shtepise….

Na i vrate nje here me 10 prill 1994-en dy deshmoret e atdheut, oficerin Fatmir Shehu dhe ushtarin ne vendroje Arsen Gjini, ne repartin kufitar te Peshkepise. Kete radhe me mire te qajne nenat tuaja se sa te veshin shami te zeze nenat tona….

Po keni dyshime provojeni prape…

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kryeministri kanadez: Rusia nuk është e mirëpritur në G7

Kanada nuk e mbështet kthimin e Rusisë në Samitin e G7, , të propozuar nga …

Loading...