Kryefaqja / LAJME / Berisha merret me Kallam Deshtakun, nuk thotë asnjë fjalë për grekët, masakrohet me komente nga shqiptarët

Berisha merret me Kallam Deshtakun, nuk thotë asnjë fjalë për grekët, masakrohet me komente nga shqiptarët

Sali Berisha i cili çdo ditë na çanë trapin duke bërtitur dhe sharë, sot nuk kishte guxim të fliste një fjalë të vetme për ekstremistët grekë që përdhunuan shtetin shqiptar.

Ai në FB e tij gjeti kohë edhe sot të merrej me Ramën, duke postuar foto të një proteste në Lezhë, por, u masakrua nga komentet e shqiptarëve të cilët kërkonin reagimin e tij për ekstresmistët grekë në fshatin Bulerat, të cilët bënin thirrje antishqiptare.

Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kastriot Berishaj: Sindromi vetëvrasës i shqiptarëve po tkurr terësinë territoriale të trojeve shqiptare! Ilir Meta dhe Anastas Janullatos janë zagarë të Greqisë shoviniste

“Ilir Meta, qeni i dekoruar nga Greqia dhe bythëlepirësi i antishqiptarit tjetër, Anastas Janullatos puthen …

Leave a Reply