Kryefaqja / LAJME / Berisha merret me Kallam Deshtakun, nuk thotë asnjë fjalë për grekët, masakrohet me komente nga shqiptarët

Berisha merret me Kallam Deshtakun, nuk thotë asnjë fjalë për grekët, masakrohet me komente nga shqiptarët

Sali Berisha i cili çdo ditë na çanë trapin duke bërtitur dhe sharë, sot nuk kishte guxim të fliste një fjalë të vetme për ekstremistët grekë që përdhunuan shtetin shqiptar.

Ai në FB e tij gjeti kohë edhe sot të merrej me Ramën, duke postuar foto të një proteste në Lezhë, por, u masakrua nga komentet e shqiptarëve të cilët kërkonin reagimin e tij për ekstresmistët grekë në fshatin Bulerat, të cilët bënin thirrje antishqiptare.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

FOTO/ Vajza nga Kosova fiton kurorën e bukurisë në Miss New York USA 2019

Bukuroshja me origjinë shqiptare Florinda Kajtazi mbrëmjen e kaluar arriti të triumfojë mes shumë vajzave …

Leave a Reply

Loading...