Kryefaqja / LAJME / SPORT / Distria Krasniqi fiton medaljen e artë në Grand Prixin ‘Tashkent 2018’

Distria Krasniqi fiton medaljen e artë në Grand Prixin ‘Tashkent 2018’

Xhudistja nga Kosova, Distria Krasniqi ka arritur ta fitojë medaljen e artë në Grand Prix ‘Tashkent 2018’.

Distria Krasniqi ka vazhduar me fitore dhe të na bëjë krenar në Grand Prixin e xhudos që po mbahet në Uzbekistan.

Kësaj radhe, xhudistja jonë ka fituar në finale dhe ka arritur të fitojë medaljen e artë në Grand Prixin ‘Teshkant 2018’.

Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Majlinda e pandalshme, prek gjysmëfinalen e Grand Slamit në Dyseldorf

Majlinda Kelmendi është kualifikuar në gjysmëfinalen e Grand Slamit të Dyseldorfit në Gjermani. Xhudistja nga …

Leave a Reply