Kryefaqja / OPINION / Spartak Ngjela / Ngjela: Liqeni i Ohrit i grabitur nga sllavet, por Shqipëria do ta rifitojë humbjen shekullore

Ngjela: Liqeni i Ohrit i grabitur nga sllavet, por Shqipëria do ta rifitojë humbjen shekullore

Avokati i njohur në Shqipëri ka publikuar një foto madhështore në facebook nga liqeni i Ohrit me nënshkrimin se Liqeni i Ohrit është i shqiptarëve dhe se ai është grabitur padrejtësisht nga sllavët, por shumë shpejt ai do të rifitohet sërish nga Shqipëria.

Në këtë status ai nuk ka lënë pa thumbuar as ish-kryeministrin tashmë në arrati Nikolla Gruevski duke e quajtur një hajdut.

Liqeni i Ohrit… i gjerë dhe i grabitur nga sllavet. Por… Gruevski iku si hajdut, kurse Shqipëria do ta rifitojë humbjen e vet shekullore…- shkruan në fejsbuk avokati Ngjel

Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Spartak Ngjela trondit të madh e të vogël: Serbia dhe Maqedonia janë troje shqiptare! Ja biseda sekrete e Metës me Ali Ahmetin

“Burimet e mia nga partia e Ali Ahmetit (PDI), thonë për mua se Meta i …

Leave a Reply