Kryefaqja / LAJME / SKANDALOZE: Ali Ahmeti nuk din ta bëjë shqiponjën, valltarit i plas gazi?!

SKANDALOZE: Ali Ahmeti nuk din ta bëjë shqiponjën, valltarit i plas gazi?!

Ilir Meta, Talat Xhaferi, Bujar Osmani dhe të tjerët pa problem e kanë bë shqiponjën në manifestimin e sotëm që u mbajt në Shkup, kushtuar 110 vjetorit të Ditës së Alfabetit. Vështirësi për të bë shqiponjën ka hasur vetëm kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, kurse i ka ndihmuar presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta.

Pas kësaj ngatërrese të Ahmetit, sië e shihni në foto, ka plasur gazi te valltari që është pas kryetarit të BDI-së. Me sa duket, në fytyrën e tij vërehet edhe habia se si një patriot si Ali Ahmeti nuk mund ta bëjë shqiponjën.

Mund të paramendoni se si do të reagonin mediumet e afërta me BDI-në, sikurse të ishte ngatërruar kështu si Ahmeti ndonjë funksionar i partie tjetër shqiptare. Tani vetëm heshtin.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kryeministri kanadez: Rusia nuk është e mirëpritur në G7

Kanada nuk e mbështet kthimin e Rusisë në Samitin e G7, , të propozuar nga …

Leave a Reply

Loading...