Kryefaqja / LAJME / Si mendoni a është koha për bllokad të përgjithshme ndaj produkteve serbe?

Si mendoni a është koha për bllokad të përgjithshme ndaj produkteve serbe?

Pas taksës 100% ndaj produkteve serbe ka zëra të ndryshëm që thonë se duhet shkuar tutje dhe të i vëhet EMBARGO TË PËRGJITHSHME të gjitha produkteve serbe, por ju si mendoni?

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kryeministri kanadez: Rusia nuk është e mirëpritur në G7

Kanada nuk e mbështet kthimin e Rusisë në Samitin e G7, , të propozuar nga …

Leave a Reply

Loading...