Kryefaqja / LAJME / SPORT / Zbulohen të gjitha datat e ndeshjeve të Kosovës për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2020

Zbulohen të gjitha datat e ndeshjeve të Kosovës për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2020

Në mesditën e së dielës u zbuluan edhe grupet për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2020.

Përfaqësuesja e Kosovës u vendos në Grupin A së bashku me Republikën Çeke, Bullgarinë, Malin e Zi dhe Anglinë.

Tashmë janë zbuluar dhe datat e ndeshjeve, ndërsa më poshtë i keni të plota:

Kosovë-Bullgari, 25 mars 2019

Mali i Zi-Kosovë, 7 qershor 2019

Bullgari-Kosovë, 10 qershor 2019

Kosovë-Republika Çeke, 7 shtator 2019

Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Majlinda e pandalshme, prek gjysmëfinalen e Grand Slamit në Dyseldorf

Majlinda Kelmendi është kualifikuar në gjysmëfinalen e Grand Slamit të Dyseldorfit në Gjermani. Xhudistja nga …

Leave a Reply