Kryefaqja / LAJME / Lajmi i fundit/ Vritet 18-vjeçari shqiptar në Greqi

Lajmi i fundit/ Vritet 18-vjeçari shqiptar në Greqi

Edhe një tjetër vrasje… Vritet 18-vjeçari shqiptar në Kavalla. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11.00, shqiptari mbante në dorë një kartomonedhë 50 euro dhe është vrarë me armë zjarri. Shkon ne 183 numri i vrasjeve dhe 11 të vrarë për këtë vit.

Marrë nga Telegraf.AL/Shpëtim Zinxhiria

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kryeministri kanadez: Rusia nuk është e mirëpritur në G7

Kanada nuk e mbështet kthimin e Rusisë në Samitin e G7, , të propozuar nga …

Leave a Reply

Loading...