Kryefaqja / LAJME / Polica malazeze heq dhe merr me vete flamurin shqiptar, i cili valonte në një shtëpi në Milesh

Polica malazeze heq dhe merr me vete flamurin shqiptar, i cili valonte në një shtëpi në Milesh

Emin Beqoviq, nga fshati Milesh, merret në pyetje nga policia malazeze dhe dërgohet në gjykatën për vepra penale, pasiqë në shtëpinë e tij kishte të vëndosur flamurin shqiptar, shkruan gazeta “Vijesti”.

Me këtë rast policia malazeze mori me vete, flamurin nga shtëpia e Beqoviq, pasiqë do ta përdorin si dëshmi gjatë procedurës për kundërvajtje./Malesia.Org

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kryeministri kanadez: Rusia nuk është e mirëpritur në G7

Kanada nuk e mbështet kthimin e Rusisë në Samitin e G7, , të propozuar nga …

Leave a Reply

Loading...