Kryefaqja / LAJME / Elena Kocaqi i reagon kryeministres serbe: Dardania është në mbrojtjen e NATO-s

Elena Kocaqi i reagon kryeministres serbe: Dardania është në mbrojtjen e NATO-s

Branabic duhet te kete te qarte se Dardania eshte ne mbrojtjen e ushtrise se NATO dhe cenimi i saj do te thote cenim i autoritetit te NATO-s. Serbia te pranoj realitetin e te shikoj punet e shtetit te vet, se Dardania ka aty me mijera vjet. Po ti referohemi autoreve antike qe para 3 mije vjetesh thuhej se, Dardani ishte djali me i dashur i Zeusit dhe fara e tij do rroj e mbreteroj. Keshtu qe mos u lodhni kot me Shqiptaret por shikoni punen tuaj.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kryeministri kanadez: Rusia nuk është e mirëpritur në G7

Kanada nuk e mbështet kthimin e Rusisë në Samitin e G7, , të propozuar nga …

Leave a Reply

Loading...