Kryefaqja / LAJME / SPORT / Boksieri shqiptar e nokauton serbin

Boksieri shqiptar e nokauton serbin

Shqipjon Hoti ka arritur për vetëm gjashtë raunde, ta nokautoi boksierin serb, Milosh Jankovic.

21-vjeçari që jeton në Zvicër arriti ta mposht boksierin serb në fundjavën e kaluar.

Shqipjon Hoti është me prejardhje nga Ratkoci i Rahovecit, e që konsiderohet si njëri ndër talentët me të ardhme të ndritur në boks.

Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Shqiptari i vetëm që u duartrokit nga serbët: Lexoni 5 fakte për Fadil Vokrrin

Legjenda e futbollit shqiptar, Fadil Vokrri mbetet futbollisti më i njohur dhe i adhuruar në …

Leave a Reply