Kryefaqja / LAJME / VIDEO/ Ushtarët e SHBA-së: “Zoti e bekoftë Amerikën, Zoti e bekoftë Kosovën!

VIDEO/ Ushtarët e SHBA-së: “Zoti e bekoftë Amerikën, Zoti e bekoftë Kosovën!

Një video qëpo qarkullon në internet shihen disa kadetë të Shteteve të Bashkuara të Amerikëstë cilët i këndojnë Kosovës.

MADHËSHTORE – Ushtarët amerikan i këndojnë Kosovës – FORCASHPËRNDAJENI sa më shumë

Gepostet von Shqipëria e Bashkuar am Mittwoch, 12. Dezember 2018

Vlen të theksohet se zyrtarët e lartë të Departamentit Amerikan janë shprehur pro formimit të Kosovës.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kurti i reagon Vuçiqit: Gjenocidi, varret masive dhe masakrat janë e vërteta e Serbisë

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti përmes një postimi në Tëitter ka reaguar ndaj deklaratave …

Leave a Reply

Loading...