Kryefaqja / HISTORI / Nxënësit shqiptarë në Shkup me plisa në kokë në vitin 1948

Nxënësit shqiptarë në Shkup me plisa në kokë në vitin 1948

Kjo foto e rrallë daton nga viti 1948 dhe paraqet nxënësit shqiptarë në Shkup me plisa në kokë në vitin 1948.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

E vërteta që tronditi maqedonasit: Maqedonia nuk ka lidhje me Aleksandrin e Madh (VIDEO)

Kryetari i parë i Maqedonisë, Kiro Gligorov, ka thënë kohë më parë se maqedonasit duan …

Leave a Reply

Loading...