Kryefaqja / THËNIE / Thënie nga Gjergj Kastrioti

Thënie nga Gjergj Kastrioti

“Për një zemër të butë dhe një shpirt të virtytshëm, mirëqenia e përgjithshme e popullit tënd është kënaqësia më e madhe që mund të përjetohet.” – Gjergj Kastrioti

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Faik Konica: Ky komb, me gjithë ca të liga që ka, është kombi ynë

“Urrejtja partiake shpesh merr përparësi ndaj instinktit kombëtar.” “Frika të bën të thuash broçkulla.” “Frikacaku …

Leave a Reply

Loading...