Kryefaqja / KULTURË / Simetria perfekte vetëm Pellazget Hyjnor dhe gjeni i tyre Iliro Shqiptar

Simetria perfekte vetëm Pellazget Hyjnor dhe gjeni i tyre Iliro Shqiptar

Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

‘Forca dhe besimi yt nuk kanë moshë’

Nga Nënë Tereza Ki gjithnjë parasysh se lëkura rrudhet,flokët thinjene ditët bëhen vite. Megjithatë ajo …

Leave a Reply