Kryefaqja / LAJME / Haradinaj: Kosova është me fat që në botë, përfaqësohet me emrin e Dua Lipës

Haradinaj: Kosova është me fat që në botë, përfaqësohet me emrin e Dua Lipës

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, ka uruar artisten kosovare Dua Lipa, pas marrjes së dy çmimeve prestigjioze Grammy Awards, transmeton Gazeta Metro.

Haradinaj ka thënë se Dua Lipa edhe njëherë e ka dëshmuar se me punë dhe talent kalon çdo kufi.

Ai ka thënë se Kosova është me fat që në botë përfaqësohet me emrin e Dua Lipës

“Dy herë fituese e çmimit prestigjioz Grammy Awards, Dua edhe njëherë e dëshmoi që me punë dhe talent, kalon çdo kufi. Urime Dua! Kosova është me fat që në botë, përfaqësohet me emrin tënd”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Parashikon Baton Haxhiu: Vetëvendosje do t’i shtohet skenës politike në Shqipëri

Baton Haxhiu deklaroi se Lëvizja Vetëvendosje do të kyçet në skenën politike në Shqipëri.I ftuar …

Leave a Reply