Kryefaqja / LAJME / Tornado në Durrës, shihni pamjet e rralla (VIDEO)

Tornado në Durrës, shihni pamjet e rralla (VIDEO)

Një ditë më parë një tornado e rrallë ka goditur plazhin Durrësit

Moti i keq dhe era e fortë kanë krijuar një tornadon, e cila duke tmerruar të gjithë qytetarët.

Tornadoja ka shkaktuar dëme të konsiderueshme në një serë 30 hektarë në zonën e Shkozetit, duke fluturuar në një rreze prej 500 metrash tabakët e xhamit.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Parashikon Baton Haxhiu: Vetëvendosje do t’i shtohet skenës politike në Shqipëri

Baton Haxhiu deklaroi se Lëvizja Vetëvendosje do të kyçet në skenën politike në Shqipëri.I ftuar …

Leave a Reply