Kryefaqja / LAJME / Grafite antishqiptare nga grekët në rrugën e fshatit minoritar: F**k Albania!

Grafite antishqiptare nga grekët në rrugën e fshatit minoritar: F**k Albania!

Grafite antishqiptare janë shkruar në një rrugë, jo më larg se 500 metra larg bashkisë së fshatit Finiq. Shënimet antishqiptare dhe ofenduese në rrugë, janë parë me shqetësim nga banorët që kalojnë në rrugë.

Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Shifra mjerimi! Shqiptarët paguhen 10 herë më pak sesa evropianë

Instituti i Statistikave INSTAT ka dalë në përfundimin që një orë pune në Shqipëri kushton …

Leave a Reply