Kryefaqja / LAJME / Beqiri: Largimi i logos me flamurin Dardan nga dekoratat – veprim i ulët i Thaçit

Beqiri: Largimi i logos me flamurin Dardan nga dekoratat – veprim i ulët i Thaçit

Ismet Beqiri nga radhët e LDK-së, ka thënë se largimi i logos me flamurin Dardan nga dekoratat dhe mirënjohjet, është veprim i ulët nga Presidenti Hashim Thaçi.

“Largimi i logos me flamurin Dardan nga dekoratat dhe mirënjohjet, është veprim më se i ulët nga Presidenti Hashim Thaçi. Kot e ke, Presidenti historik i Kosovës, Ibrahim Rugova, dhe flamuri Dardan janë vet historia jonë”.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të ish-kryetarit të Komunës së Prishtinës në Facebook.

Presidenti Rugova duke prezantu flamurin Dardan
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kryeministri kanadez: Rusia nuk është e mirëpritur në G7

Kanada nuk e mbështet kthimin e Rusisë në Samitin e G7, , të propozuar nga …

Leave a Reply

Loading...