Kryefaqja / LAJME / Gjurmë Shqiptare nga Marin Mema: Thesari që kërkonte ushtria shqiptare

Gjurmë Shqiptare nga Marin Mema: Thesari që kërkonte ushtria shqiptare

Çfarë thesari kërkonte ushtria shqiptare në fshehtësi disa vite më parë?

Ku u bazuan kërkimet? Si u realizuan dhe përse asgjë nuk u deklarua? Cili ishte roli i Shërbimit Informativ Ushtarak?

Ndiqni të plotë videon e dokumentarit të gazetarit Marin Mema.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kryeministri kanadez: Rusia nuk është e mirëpritur në G7

Kanada nuk e mbështet kthimin e Rusisë në Samitin e G7, , të propozuar nga …

Leave a Reply

Loading...