Kryefaqja / LAJME / Goli i parë për 2019-ën, Llullaku feston me shqiponjë (VIDEO)

Goli i parë për 2019-ën, Llullaku feston me shqiponjë (VIDEO)

Azdren Llullaku rikthehet te goli duke realizuar në fitoren e Astrës në transfertë ndaj Kraiova 1948. Takimi ka përfunduar me rezultatin 1-2 në favor të skuadrës së Lullakut dhe shqiptari ka realziuar golin e barazimit në minutën e 76-të.

E veçanta është se sulmuesi i krahut festoi golin me shqiponjë. Ky ishte goli i tij i parë për këtë vit të ri kalendarik dhe i gjashti sezonal. Pas kësaj fitoreje Astra renditet në vendin e katërt të klasifikit me 42 pikë, 3 më pak se Kraiova.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kryeministri kanadez: Rusia nuk është e mirëpritur në G7

Kanada nuk e mbështet kthimin e Rusisë në Samitin e G7, , të propozuar nga …

Leave a Reply

Loading...