Kryefaqja / LAJME / LSHB: URIME DHE GËZUAR 7 MARSI – DITA E MËSUESIT!

LSHB: URIME DHE GËZUAR 7 MARSI – DITA E MËSUESIT!

Të gjithë mësimdhënësve shqiptarë, kudo në trojet shqiptare dhe mërgatë ju uroj përzemërsisht 7 Marsin – Ditën e Mësuesit! Njëherit, në këtë ditë përkujtojmë me nder dhe respekt, sakrificën dhe kontributin e të gjithë mësimëdhënësve të cilët ranë në altarin e lirisë!

Kastriot Berishaj

Kryetar i Lëvizjes për Shqipëri të Bashkuar

Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Ushtarët shqiptarë këndojnë shqip/ Ushtria zvicerane: Nuk na shqetësojnë këngët në gjuhën shqipe nga radhët e ushtarëve tane!

“Dy zemra në një trup. Në Zvicër, ushtarët këndojnë himnin shqiptar..” («Deux coeurs dans leur …

Leave a Reply