Kryefaqja / LAJME / Dom Kelmend Spaçi: “Së pari na vrisni neve, tue fillue nga unë dhe motrat e nderit, e pastaj vrisni edhe këta tjertë”

Dom Kelmend Spaçi: “Së pari na vrisni neve, tue fillue nga unë dhe motrat e nderit, e pastaj vrisni edhe këta tjertë”

Kështu i është përgjigjur dom Kelmend Spaçi oficerit të forcave serbe, të cili kishin kërkuar që shqiptarët e besimit musliman nga Drenica të cilet ishin strehuar në kishen e Gllogjanit, ti ndanin në njëren anë dhe ti pushkatonin të dielen e Pashkëve ..!

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kurti i reagon Vuçiqit: Gjenocidi, varret masive dhe masakrat janë e vërteta e Serbisë

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti përmes një postimi në Tëitter ka reaguar ndaj deklaratave …

Leave a Reply

Loading...