Kryefaqja / LAJME / LSHB me urim të veçant për nënat shqiptare me rastin e 8 Marsit

LSHB me urim të veçant për nënat shqiptare me rastin e 8 Marsit

Me përulje para të gjitha nënave shqiptare dhe respekt të veçant për kontributin e tyre në çështjen kombëtare, kam nderi. Që në emër të Lëvizjes për Shqipëri të Bashkuar t’iu uroj 8 Marsin. Ju jeni mbretëreshat e kombit tonë!

Të gjitha nënave shqiptare, kudo që ndodhen JU FALEMINDERIT PËR GJITHÇKA QË KENI BËRË PËR KOMBIN TONË! URIME 8 Marsin me këtë fotografi, që vetëm nënat shqiptare e kuptojnë si duhet!

Kastriot Berishaj

Kryetar i Lëvizjes për Shqipëri të Bashkuar


  • Foto sa 1000 fjalë..

Katër djem të zhdukur gjatë luftës.
Nëna ka bërë gati drekën për djemtë e saj.
Pritja vazhdon…

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kryeministri kanadez: Rusia nuk është e mirëpritur në G7

Kanada nuk e mbështet kthimin e Rusisë në Samitin e G7, , të propozuar nga …

Leave a Reply

Loading...