Kryefaqja / LAJME / Nënë e 5 fëmijëve, gruaja nga Berati vetëflijohet me 8 mars

Nënë e 5 fëmijëve, gruaja nga Berati vetëflijohet me 8 mars

Pikërisht në ditën e gruas, një 64 vjeçare shqiptare, nënë e 5 fëmijëve, ka vendosur të vetëflijohet.

Ngjarja tragjike ka ndodhur në një fshta të Urës Vajgurore. Shtesja me inicialet H.V është gjetur e varur nga familjarët e saj pranë kasolles së bagëtive. E moshuara është transportuar menjëherë në spital, por fatkeqësisht gjithçka kishte mbaruar me kohë për 64 vjeçaren.

Pas ekzaminimit, në trupin e gruas nuk është gjetur asnjë shenjë dhunee dhe pista e vetëvrasjees mbetet më e mundshmja.

Mësohet se gruaja ishte në gjendje të vështirë ekonomike.

Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kastriot Berishaj: Sindromi vetëvrasës i shqiptarëve po tkurr terësinë territoriale të trojeve shqiptare! Ilir Meta dhe Anastas Janullatos janë zagarë të Greqisë shoviniste

“Ilir Meta, qeni i dekoruar nga Greqia dhe bythëlepirësi i antishqiptarit tjetër, Anastas Janullatos puthen …

Leave a Reply