Kryefaqja / LAJME / Skanderborg apo Skanderbeg?

Skanderborg apo Skanderbeg?

Në media janë duke qarkulluar foto të armës së tij ku aty gjenden emra personazhesh që terroristti australian besonte se kishin rënë për të mbrojtur krishtërimin.

Krahas shumë emrave që sulmuesi kishte shkruar në armet e tij ai kishte shkruar edhe një emër që nuk shihet qartë nëse është emri i Skënderbeut apo të një qyteti në Danimarkë që quhet Skanderborg?

Për më shume vlerësojeni vet:

Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kastriot Berishaj: Sindromi vetëvrasës i shqiptarëve po tkurr terësinë territoriale të trojeve shqiptare! Ilir Meta dhe Anastas Janullatos janë zagarë të Greqisë shoviniste

“Ilir Meta, qeni i dekoruar nga Greqia dhe bythëlepirësi i antishqiptarit tjetër, Anastas Janullatos puthen …

Leave a Reply