Kryefaqja / LAJME / Pas apelit që preku zemrat e shqiptarëve, vjen lajmi i mirë për 4 jetimët: Së shpejti..

Pas apelit që preku zemrat e shqiptarëve, vjen lajmi i mirë për 4 jetimët: Së shpejti..

Themeluesi i Fondacionit bamirës Fundjavë Ndryshe ne nje postim ne profilin e tij ne Facebook ka treguar se ka pasur nje interesim te jashtezakonshem per familjan Karazajmi ku shqiptare nga e gjithe bota jane treguar te gatshem te kontribuojne.

Arbër Hajdari ka dhene lajmin e mire se shume shpejt 4 jetimet do ti sigurohet kujdestaria si dhe nje shtëpi në Tirane. Ai gjithashtu ka bere thirrje dhe nje here per te mos u ndalur me donacionet transmeton shqiptari.net

Ja postimi: Sot në Peshkopi, me familjen Karazajmi, vendosëm kujdestarinë e fëmijëve, gjyshin dhe gjyshen, me pëlqimin e të gjithë palëve.
Gjithashtu vendosëm që shtëpia e re të blihet në Tiranë, duke menduar për një të ardhme më të mirë për fëmijët.

Faleminderit të gjithë shqiptarëve nga e gjithë bota për telefonatat ♥️🇦🇱

Të bëhemi bashkë të gjithë për tja lehtësuar sadopak dhimbjen!
Ju lutem shpërndajeni!

Një share/shpërdarje e këtij postimi ndihmon më shumë se mund ta mendoni.

GoFundMe: https://www.gofundme.com/fundjavendrysheal.
PayPal: [email protected]

PayPal & Credit Cards: https://ffn.al/en/donate-2/

Numrat e llogarisë :
Fondacioni Fundjavë Ndryshe
Raiffeisen Bank

SWIFT CODE – SGSBALTX

0011184027 – ALL – AL76202110130000000011184027
0021184027 -EUR – AL61202110130000000021184027
0031184027 -USD – AL46202110130000000031184027

“Bamirësia nuk të varfëron”

Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kastriot Berishaj: Sindromi vetëvrasës i shqiptarëve po tkurr terësinë territoriale të trojeve shqiptare! Ilir Meta dhe Anastas Janullatos janë zagarë të Greqisë shoviniste

“Ilir Meta, qeni i dekoruar nga Greqia dhe bythëlepirësi i antishqiptarit tjetër, Anastas Janullatos puthen …

Leave a Reply