Kryefaqja / LAJME / Fillon të leh argati i djallit, osmanliu Jazexhi: Skënderbeu inspiroi terroristin Brenton Tarrant

Fillon të leh argati i djallit, osmanliu Jazexhi: Skënderbeu inspiroi terroristin Brenton Tarrant

I vetëshpallur si osmnali Olsi Jazexhi, ka nxituar të njollosë prap Heroin Kombëtar Gjergj Kastriotin – Skënderbeut, duke postuar një video ku thotë se sulmuesi i Zelandës së Re, është frymëzuar nga Skëderbeu.

Loading video
Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kastriot Berishaj: Sindromi vetëvrasës i shqiptarëve po tkurr terësinë territoriale të trojeve shqiptare! Ilir Meta dhe Anastas Janullatos janë zagarë të Greqisë shoviniste

“Ilir Meta, qeni i dekoruar nga Greqia dhe bythëlepirësi i antishqiptarit tjetër, Anastas Janullatos puthen …

Leave a Reply