Kryefaqja / LAJME / Mbyllet protesta e opozitës mes gurëve, gazit dhe ujit

Mbyllet protesta e opozitës mes gurëve, gazit dhe ujit

Ka përfunduar protesta e opozitës në Shqipëri, që nisi në orët e hershme të mëngjesit të sotëm.

Loading video

Po ashtu si edhe katër protestat e para të opozitës edhe protesta e kësaj të shtune është mbyllur në selinë e Partisë Demokratike, atje ku Lulzim Basha mbajti fjalën e tij. Basha u shpreh para protestuesve se protesta e sotme ishte historike. “E sotmja hyri në historinë tonë të pas komunizmit si dita e dytë e zgjimit kombëtar”, tha Basha.

Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kastriot Berishaj: Sindromi vetëvrasës i shqiptarëve po tkurr terësinë territoriale të trojeve shqiptare! Ilir Meta dhe Anastas Janullatos janë zagarë të Greqisë shoviniste

“Ilir Meta, qeni i dekoruar nga Greqia dhe bythëlepirësi i antishqiptarit tjetër, Anastas Janullatos puthen …

Leave a Reply